Kierownik robót / Inżynier budowy

Miejsce pracy: teren całego kraju

Region: Polska Południowa

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane;
  • doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi
  • praktyczna znajomość ustawy Prawo budowlane;
  • znajomość rynku budowlanego;
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość obsługi komputera.

Zakres obowiązków:

  • planowanie, nadzorowanie i koordynowanie robót zgodnie z wymogami obowiązującego prawa, wymogami kontraktu, dokumentacją techniczną oraz harmonogramami;
  • nadzór nad jakością i terminowością prowadzonych prac;
  • nadzór na pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami;
  • kontrola kosztów budowy.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w stabilnej firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • ubezpieczenie na życie;
  • możliwości rozwoju zawodowego;
  • samodzielność w organizowaniu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV na adres: praca@stalbau.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)”.