Inżynier sprzedaży

STALBAU sp.k. – jesteśmy polską firmą budowlaną działającą jako generalny wykonawca oraz w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Naszą specjalnością są zaawansowane technologicznie obiekty przemysłowe wraz budynkami biurowymi. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży

Region: Małopolska/Śląskie

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie zleceń na generalne wykonywanie obiektów, w tym hal stalowych lub żelbetowych,
  • nawiązywanie i budowanie relacji z inwestorami,
  • kontakt z pracowniami projektowymi,
  • współpraca z działem ofertowania przy opracowaniu ofert handlowych,
  • negocjacje z inwestorami,
  • sporządzanie raportów handlowych dla zarządu.

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość branży budowlanej i generalnego wykonawstwa,
  • wykształcenie wyższe budowlane lub techniczne,
  • zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • znajomość AutoCad oraz programów kosztorysowych,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • ubezpieczenie na życie,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV poprzez kliknięcie poniżej Aplikuj do nas lub mailowo na adres: praca@stalbau.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna o ochronie prywatności